Grafik Tasarım

Photoshop CC İndir

photoshop-indir-full

Photoshop İndir: Photoshop’u Crackli, Full ve Ücretsiz Nasıl İndirilir?

Photoshop indirmek istiyor ancak nereden başlayacağınızdan emin değilseniz bu yazımızda anlattığımız basit işlemler ile Photoshop CC’yi full crackli ve ücretsiz indirebilirsiniz. İster denemek için Photoshop’u ücretsiz olarak indirmek isteyin, ister Creative Cloud aracılığıyla Photoshop’u satın almak isteyin bu makalemizde hepsi mevcut.

Adobe Photoshop’u hızlı ve kolay bir şekilde indirmek için bilmeniz gereken her şeyi burada bulacaksınız. Bu kılavuz, PC, Mac veya iPad için Photoshop CC’yi nasıl indirebileceğinizi anlattık.

Photoshop CC’yi Ücretsiz ve Full İndir

Şimdi hızlıca Photoshop’u nasıl indireceksiniz onu anlatalım. Photoshop indirme işlemini olabildiğince basitleştirip hızlıca indirmenizi sağladık. Aşağıdaki “PHOTOSHOP İNDİR” butonuna tıklayın, 10 saniye geriye doğru sayım başlayacak ve sayaç sona erdiğinde otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirileceksiniz. Tüm işlem bu kadar basit ve hızlı işte. Dosya indirme işlemi bittikten sonra inen dosya içerisinde Set-up.exe dosyasını çalıştırın ve gerekli talimatları yerine getirin.

RAR Şifresi: tasarimdestek.com

Photoshop 2020 Sistem Gereksinimleri

Windows Platformu

İşlemci: 64 bit destekli Intel® veya AMD işlemci; 2 GHz veya daha hızlı işlemci SSE 4.2 veya üstü ile

İşletim sistemi: Windows 10 (64 bit) sürüm 1809 veya sonrası; LTSC sürümleri desteklenmemektedir.

RAM: 8 GB Önerilen: 16 GB veya üstü

Ekran kartı: GPU, DirectX 12 desteği ile, 2 GB GPU belleği Önerilen: GPU, DirectX 12 desteği ile, 4k ve üzeri ekranlar için 4 GB GPU belleği

Monitör çözünürlüğü: %100 kullanıcı arabirimi ölçeğinde 1280 x 800 ekran Önerilen: %100 kullanıcı arabirimi ölçeğinde 1920 x 1080 veya daha büyük ekran

Sabit disk alanı: 4 GB kullanılabilir sabit disk alanı (yükleme için ek alan gerekir)

MacOS Platformu

İşlemci: 64 bit desteğine sahip çok çekirdekli Intel işlemci

İşletim sistemi:macOS Mojave (sürüm 10.14) veya üzeri Önerilen: macOS Big Sur (sürüm 11), macOS Catalina (sürüm 10.15)

RAM: 8 GB Önerilen: 16 GB veya üstü

Ekran kartı:GPU, Metal desteği ile, 2 GB GPU belleği Önerilen: GPU, Metal desteği ile, 4k ve üzeri ekranlar için 4 GB GPU belleği

Monitör çözünürlüğü: %100 kullanıcı arabirimi ölçeğinde 1280 x 800 ekran Önerilen: %100 kullanıcı arabirimi ölçeğinde 1920 x 1080 veya daha büyük ekran

Sabit disk alanı: 4 GB kullanılabilir sabit disk alanı (yükleme için ek alan gerekir)

Photoshop CC’yi Nasıl Satın Alırım?

photoshop-fiyati

Photoshop’u uygun şekilde satın almak için bir Creative Cloud üyeliğine ihtiyacınız olacak. Bir dizi farklı seçenek vardır: Size yalnızca Photoshop CC verecek bir Tek Uygulama planı seçebilirsiniz; veya Adobe’nin daha fazla yaratıcı uygulamasını içeren bir plan.

Örneğin Fotoğraf Planı, Photoshop CC, Lightroom CC ve Lightroom Classic’e erişmenizi sağlar; Oysa Tüm Uygulamalar planı (adından da anlaşılacağı gibi) size Adobe’nin tüm uygulamalarına erişim sağlar, ayrıca bir dizi başka avantaj da elde edersiniz. İkincisi daha pahalıdır, ancak Adobe ara sıra her iki plan türünde de anlaşmalar yürütür. En son teklifler için Adobe Creative Cloud indirimleri için Adobe sitesini takip etmenizi öneririz.

Bireyler ve işletmeler için seçenekler vardır ve bir öğrenci veya öğretmenseniz, Tüm Uygulamalar planının bir parçası olarak Photoshop satın alırsanız %65’e kadar indirim alabilirsiniz.

Photoshop CC’nin Fiyatı Ne Kadar?

Photoshop CC’yi satın almanın en ucuz yolu, genellikle aylık 9,99 $ / 9,98 £ / AU $ 14,29 $ ‘dır ve size Photoshop CC, Lightroom CC ve Lightroom Classic, artı 20 GB bulut depolama alanı, Adobe Fonts ve Adobe Spark (kendi markalı grafiklerinizi, web sayfalarınızı ve videolarınızı hızla oluşturabileceğiniz yer) sağlanacaktır.

Alternatif olarak, aylık 20.99 $ / £ 19.97 £ tutarında olan ve size yalnızca Photoshop, artı 100 GB bulut depolama alanı, Adobe Portfolio, Adobe Fonts ve Adobe Spark sağlayan Tek Uygulama Photoshop planını seçebilirsiniz. Bu seçenek Fotoğrafçılık Planından daha pahalı olduğundan, yalnızca diğer uygulamaları gerçekten istemiyorsanız ve 20 GB’tan daha fazla depolama alanına ihtiyacınız varsa satın almanızı öneririz.

Ayrıca, Photoshop’un yanı sıra Adobe’nin tüm yaratıcı masaüstü ve mobil uygulamalar koleksiyonuna erişmenizi sağlayan Creative Cloud Tüm Uygulamalar seçeneği ve Photoshop Planı ile aynı ek avantajları aylık 52,9 ABD Doları / 49,94 ABD Doları / 76,99 ABD Doları karşılığında bulabilirsiniz.

Ve son olarak, Photoshop’u bir Tüm Uygulamalar + Adobe Stock seçeneğiyle ayda 82,98 $ / 73 £ / AU $ 116,58 karşılığında satın alabilirsiniz, bu da size Tüm Uygulamalar avantajlarının yanı sıra Adobe Stock’a erişmenizi sağlar.

Öğretmenler ve Öğrenciler İçin Photoshop İndirimleri

Öğrenci veya öğretmenseniz indirimli Tüm Uygulamalar planının bir parçası olarak çok daha düşük bir fiyata Photoshop satın alabilirsiniz. Böylece yaratıcı masaüstü ve mobil uygulamalardan oluşan tüm koleksiyonun yanı sıra 100 GB bulut depolama alanı, Adobe Portföyü ve daha fazlasını ilk yıl için ayda yalnızca 19,99 $ / 16,24 £ / 21,99 $, sonrasında 29,99 $ / 25,28 £ / AU 43,99 $ karşılığında alacaksınız.

Photoshop Kullanmaya Nasıl Başlayabilirim?

photoshop-nasil-baslarim

Photoshop’u indirdikten sonra, başlamak için en iyi Photoshop eğitimleri için youtube’da arama yaparak çok fazla kaynak bulabilirsiniz. İster başlangıç seviyesi, ister orta seviye veya profesyonel olun, Photoshop’ta daha hızlı, verimli ve yaratıcı bir şekilde çalışmak için çok çeşitli yeni ipuçları ve püf noktaları bulacaksınız.

Photoshop CC: Bilmeniz Gereken Önemli Bilgiler

Photoshop CC, Adobe’nin amiral gemisi görüntü düzenleme uygulamasıdır. Endüstri standardı yazılım, bir nedenden ötürü dünyadaki en iyi fotoğraf düzenleme yazılımıdır: kullanışlı, hızlıdır ve fikirlerinizi hayata geçirmek için güçlü, kapsamlı bir araç setine sahiptir.

Katmanlı görüntü düzenleme için tipografi, 3B modelleme ve çizim dahil dünya’daki profesyonel reklamcılar için ilk tercih olmaya devam ediyor. İş akışını daha da düzene sokan yeni yapay zekâ destekli güncellemelerle, grafik tasarımcılar, sanatçılar ve fotoğrafçılar sıkıcı süreçlerden kurtuluyor ve tasarımın eğlenceli kısmına daha fazla odaklanabiliyor.

Adobe Photoshop: Android ve iOS Uygulamaları

Mobil cihazınıza indirebileceğiniz çok sayıda ücretsiz Photoshop Android ve iOS spin-off uygulaması da vardır. Bunlar, hareket halindeyken önemli Photoshop araçlarına erişmenizi sağlayarak, ilham geldiği her yerde görüntüler oluşturmanıza, düzenlemenize, ek açıklama eklemenize ve paylaşmanıza olanak tanır.

Adobe Photoshop Mix

photoshop-mix

Photoshop Mix, Photoshop’u mobil cihazınıza getirir. İPhone, iPad veya Android cihazınızda istediğiniz zaman, istediğiniz yerde, farklı görüntülerden öğeleri kesip birleştirebilir, katmanları karıştırabilir, renkleri değiştirebilir ve fotoğraflarınızı geliştirebilirsiniz.

Adobe Photoshop Express

adobe-photoshop-express

Bu mobil fotoğraf düzenleyici ve kolaj oluşturucu ile fotoğraflarınızı hızla düzenleyin ve paylaşın. Ham fotoğraf desteğine ve Otomatik Düzeltme, Kusur Giderme, Gürültü Azaltma, Perspektif Düzeltme, filigran işlevi ve daha fazlasını içeren bir dizi özelliğe sahiptir.

Adobe Photoshop Sketch

adobe-sketch

Kalem, keçeli kalem ve sulu boya fırçaları gibi doğal çizim araçlarını kullanarak etkileyici çizimler oluşturun. Tuvalle doğal bir şekilde etkileşime girerler, böylece kâğıt üzerinde elde edeceğiniz tüm dokuları ve harmanlama efektlerini yaratabilirsiniz.

Adobe Photoshop Fix

adobe-photoshop-fix

Hızla onarın veya iyileştirin. Bu kullanımı kolay mobil uygulama, yalnızca telefonunuzu veya tabletinizi kullanarak görüntülerinizi iyileştirmenize, aydınlatmanıza, renklendirmenize ve mükemmel şekilde ayarlamanıza olanak tanır bu da onu oldukça düzenlemeler için ideal hale getirir.