Grafik Tasarım

Logo Tasarım İlhamını Nerede Bulabilirim?

Logo tasarlarken bir şeylerden ilham almak zor olabiliyor. Hayal edin: Yeni bir müşteriden bir kısa bilgi aldınız ve şimdi masanızda oturup ilham gelmesi için bekliyorsunuz. Zihninizde mükemmel bir logo tasarımının tam olarak oluşmasını bekler misiniz? Eğer bunu yaparsan, uzun süre bekleyebilirsin.

İlham ararken proaktif olmalısınız. Beyninizin içinde çok çeşitli fikirlerin çarpışmasına izin verin ve yavaş yavaş aradığınız logo ile birleştirin. Püf noktası ilk etapta nereden ilham alacağınızı bilmek.

Aşağıda, logo tasarımı ilhamını arayabileceğiniz yerlere ilişkin bazı öneriler bulunmaktadır. Bunun asla kapsamlı bir liste olamayacağını unutmayın, çünkü ilham her şeyden, her yerden, her zaman gelebilir.

01. Logoed

Logoed , tek amacı güzel logo tasarımları sunmak olan tek sayfalık bir arşivdir. Basit dikey kaydırma, gezinmeyi basit ve kolay hale getirir ve sayfayı aşağı doğru hareket ettirdikçe ekrana daha fazla proje otomatik olarak yüklenir. Her proje hakkında daha fazla bilgi ve daha geniş bir görüntü seçimi için örnek resme tıklayın.

http://www.logoed.co.uk/

02. Logospire

Logospire benzer şekilde basit, sonsuz bir dikey kaydırma formatı alır ve daha da geriye doğru ayrıştırır , sadece tek bir görüntü ve tasarımcının web sitesine bir bağlantı sunar. Sizin için öne çıkan logoları tespit etmek kolay olacaktır.

https://logospire.com/

03. Brand New

Yepyeni grafik tasarım platformunun bir parçası olan Brand New, logo tasarım trendleri hakkında bilgi sunuyor, görüntüleri sergiliyor ve harika logo tasarımı hakkında öneriler sunuyor. Ayrıca en son logo tasarımlarının eleştirilerini sunar.

https://www.underconsideration.com/brandnew/

04. LogoLounge

LogoLounge incelemek için 277.237 farklı logo tasarımı sunar. Site, tasarımcıların verimli bir referans kütüphanesi sunması ve aynı zamanda ilgili konulardaki tartışmaları, fikirleri ve kavramları müşterileri ile paylaşma şansını kolaylaştırması için oluşturuldu.

https://www.logolounge.com/

05. Logo Moose

Logo Moose’un daft adı ve ironik bir daft logosu vardır. Bununla birlikte, dünya çapında profesyonel tasarımcıların çalışmalarını sergileyen çevrimiçi logo tasarım ilham topluluğudur. Tasarımcılar sergilenmek üzere kendi logo tasarımlarını sunabilir ve platformun eleştiri ve geri bildirim olanaklarından yararlanabilirler.

www.logomoose.com/featured/

06. Logo Design Love

Logo Design Love, grafik tasarımcı David Airey tarafından kurulmuştur. Burada diğer sitelerin aksine, platform düşünceli bir şekilde düzenlenmiş ve Adrian Frutiger, Cruz Novillo ve Paul Rand gibi klasik tasarımların yanı sıra yeni tasarımları sergiliyor.

https://www.logodesignlove.com/